מלונאות ותיירות

BHA משרד שאכפת לו

משרדנו מתמחה במתן שירותים משפטיים בתחום התיירות והמלונאות. אנו מייצגים לקוחות מובלים בשוק הישראלי בתחום זה בעסקאות מורכבות בהיקפים גדולים בישראל ובמדינות אחרות, ביניהן קפריסין, יוון, פורטוגל וגרמניה.

ניסיוננו העשיר כולל ייצוג ברכישה ומכירה של בתי מלון, הקמה של בתי מלון וכן עריכה של הסכמי מימון מול בנקים ומוסדות פיננסיים, הסכמי שכירות, הסכמי ניהול של בתי מלון והסכמי הפעלה של מסעדות וברים במתחמים של בתי מלון.

בתחום התיירות, מייצג משרדנו את סוכנויות הנסיעות המובילות בשוק הישראלי, הן בתחום תיירות הפנאי והן בתחום התיירות העסקית. אנו מעניקים יעוץ משפטי שוטף בקשר עם הסכמים מסחריים מגוונים, ביניהם הסכמי שיתוף פעולה עם סוכנויות תיירות מקבילות בעולם, הסכמים עם כל מפעילי מערכות ההפצה הבינלאומיות (GDS), הסכמי עמלות ועמלות יתר מול כל חברות התעופה והכרה מעמיקה של כללי ארגון חברות התעופה הבינלאומי יאט"א (IATA). כמו כן, אנו מייצגים את לקוחותינו בתחום התיירות בהגשת הצעות במכרזים להענקת שירותי תיירות לגופים ממשלתיים וציבוריים ולחברות עסקיות גדולות, לאורך כל שלבי ההליך המכרזי.

למשדנו ניסיון עשיר בייצוג לקוחותינו בהליכי ליטיגציה מסחרית, תביעות עובדים, תובענות ייצוגיות ועתירות מנהליות הנוגעות לתחום התיירות.  

גישתנו המולטי-דיספלינארית, הנשענת על מומחיותנו בתחומי המשפט המסחרי, דיני חברות, מימון, מיזוגים ורכישות, נדל"ן ודיני עבודה, מאפשרת לנו להעניק ללקוחותינו בתחום זה מענה משפטי מקיף העונה על כל צרכי הלקוח.