נדל"ן וניהול נכסים

BHA משרד שאכפת לו

למשרדנו ניסיון עשיר בליווי לקוחות מקומיים, זרים ובינלאומיים בעסקאות מהגדולות והמורכבות בשוק הנדל"ן בישראל במגוון רחב של תחומים, ביניהם תחומי המגורים, המלונאות, המסחר, המשרדים, הדיור המוגן, התעשייה, הלוגיסטיקה האנרגיה והתשתיות.

הליווי המשפטי ניתן לעסקאות על כל סוגיהן, כדוגמת רכישה ומכירה של נכסים מניבים, עסקאות קומבינציה, הקמת מיזמים, פרויקטים של בניה מאסיבית, עסקאותBOT , בנייה עצמית והתחדשות עירונית.

משרדנו מומחה בלהעניק שירותי משפטי ליזמים, חברות, קבלנים, קבוצות רכישה ולקוחות פרטיים מהארץ ומחו"ל בעסקאות נדל"ן תוך מתן ליווי צמוד לאורך כל שלביהן – החל מביצוע בדיקת הנאותות המשפטית, בחינת כדאיות העסקה וליווי ההליך התכנוני; דרך ביצוע המשא ומתן וניסוח הסכמים למכירות, השכרות, שכירויות, שכירויות משנה ו/או חכירות של נכסי נדל"ן; ועד להוצאתה של העסקה אל הפועל ורישום הזכויות. הייעוץ המשפטי כולל ראייה רחבה של כל ההיבטים הנלווים לעסקה, לרבות מימון פרויקטים, מכרזים, תכנון ובניה, מיסוי, הגבלים עסקיים, שוק ההון, רגולציה וליטיגציה מסחרית בכל התחומים האמורים.

אנו בעלי ניסיון רב בניהול נכסים עבור תושבי חוץ המותירים בידינו את האחריות המלאה לניהול השקעותיהם בתחום הנדל"ן בישראל. שירותינו בתחום זה כוללים איתור נכסים המתאימים לפורטפוליו העסקי ולהון המשפחתי של תושבים אלה, ליווי וייצוג ברכישה ומכירה של דירות יוקרה למגורים, ייצוג מול הבנקים בישראל וניהול שוטף של הנכסים לאחר רכישתם בכל הקשור להשכרה ולתחזוקה.

בנוסף לשירות המשפטי, ביכולתנו להקים עבור לקוחות המעוניינים בכך צוות מקצועי המורכב ממגוון רחב של אנשי מקצוע, כדוגמת ארכיטקטים למיזמי ענק, אדריכלים, מעצבי פנים, מודדים ויועצי מימון וחיתום. הצוות המקצועי מלווה את הפרויקט מראשיתו ועד סופו תוך התייחסות לכל ההיבטים הנדרשים בשיתוף פעולה עם צוות המשרד המביא ללקוחותינו יעילות מרבית בביצוע הפרויקט ולחסכון בזמן ומשאבים.

השירות המיומן והמקצועי שלנו בתחום הנדל"ן, מלווה ביחס אישי ובהתמקדות בצרכי הלקוח.  כך אנו משיגים ללקוחותינו הצלחה בעסקאותיהם בסטנדרט הגבוה והאיכותי ביותר.