חברות ומשפט מסחרי

BHA משרד שאכפת לו

משרדנו מתמחה במתן ליווי משפטי מקיף ללקוחות המובילים בתחומם בזירה העסקית המקומית והבינלאומית במהלך הרגיל של עסקיהם ובעסקאות מורכבות רחבות היקף.

למשרדנו ניסיון רב שנים במתן ליווי משפטי שוטף לחברות מקומיות פרטיות, ציבוריות ועירוניות בכל תחומי המשפט המסחרי והאזרחי ובייעוץ ללקוחות זרים בכל ההיבטים המסחריים הקשורים לפעילותם בישראל.

עם השנים צברנו ניסיון רב בכל ההיבטים הקשורים עם הסכמי השקעה בחברות ותיקות וחברות הזנק, הסכמי בעלי מניות, הסכמי שותפויות, הקמת מיזמים משותפים (JV), הקמת חברות ושותפויות וביצוע שינויי מבנה ורה-ארגון.

אנו מתמחים בדיני חברות ודיני שותפויות. בתוך כך, אנו מעניקים ייעוץ שוטף לבעלי מניות, דירקטורים והנהלה בכירה של חברות פרטיות וציבוריות, לרבות בכל הנושאים של ממשל תאגידי.

אנו בעלי התמחות בעריכת כל קשת ההסכמים הנדרשים ללקוחותינו, ובכלל זה הסכמים מסחריים, הסכמי הפצה, הסכמי סוכנות, הסכמי רישיון, הסכמי סודיות ואי תחרות, הסכמי פיתוח תכנה הסכמי שירותים עם יועצים והסכמים עם עובדים.

בצד השירותים המשפטיים שאנו מעניקים בתחום זה, אנו מעניקים שירות משפטי משלים במגוון רחב של תחומי משפט נוספים, כגון בסוגיות של דיני עבודהליטיגציה מסחרית, מימון פרויקטים, מכרזים, סימני מסחר, דיני ניירות ערך, דיני תחרות, דיני פרטיות, מיסוי חברות, מיסוי שותפויות מיסוי בינלאומי, רגולציה וייצוג מול הגופים הממשלתיים השונים.

בתחום זה למשרדנו לקוחות במגוון רחב של תעשיות כגון נדל"ן, מלונאות ותיירות, שירותי תשלומים ופינטק, בלוקצ'יין ומטבעות קריפטוגרפיםהיי-טק ואנרגיה ותשתיות.

אנו משקיעים את הזמן להכיר לעומק כל לקוח על מנת לענות על כל צרכיו העסקיים והאסטרטגיים, תוך התחשבות בזירה העסקית בה הוא פועל והנסיבות המשתנות של המציאות בת ימינו.