סגל המשרד

BHA משרד שאכפת לו

תחומי עיסוק

השכלה

  • תואר ראשון במשפטים (LL.B), האוניברסיטה העברית בירושלים (1991)

הסמכה

  • חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1992

שפות

  • עברית
  • אנגלית

עו"ד מיכל אפרת-אלפרין | שותפה

ראש התחום המסחרי, מכרזים וליטיגציה מסחרית

אודות

למיכל התמחות וניסיון רב שנים במתן ייעוץ משפטי שוטף לחברות פרטיות, ציבוריות ועירוניות בכל תחומי המשפט המסחרי והאזרחי, לרבות עריכת הסכמים מסחריים מסוגים רבים ובעסקאות מיזוגים ורכישות.

מיכל מתמחה בייצוג לקוחות בתחום המכרזים על כל היבטיו, הן מצד עורכי המכרז והן מצד מציעים – משלב עריכת מסמכי המכרז, דרך ייצוג הלקוחות לאורך כל שלבי ההליך המכרזי ועד להשלמת הפרויקטים. למיכל התמחות מיוחדת במכרזי BOT של רשויות מקומיות להקמת פרויקטים רחבי היקף כגון מרכזי ספורט, פנאי ומסחר. למיכל גם ניסיון רב בליטיגציה בתחום המכרזים ועתירות מנהליות בכל סוגי הערכאות.

מיכל משמשת כיועצת משפטית לחברות עירוניות שונות מזה שנים רבות. במסגרת זו מעניקה מיכל ללקוחותיה יעוץ משפטי שוטף בכל תחומי עיסוקיהן, לרבות טיפול בנכסים, עריכת מכרזים בתחומים שונים, התקשרויות עם יועצים ועובדים, טיפול מול משרד הפנים וייעוץ בהיבטי הרגולציה החלים על החברה.

מיכל מתמחה בתחום דיני העבודה. בתחום זה מיכל מעניקה ייעוץ משפטי שוטף למעסיקים בנושאי עובד-מעביד, בדגש לכאלה המעסיקים מאות עובדים, וכן מייעצת לעובדים בכירים בנושאים של שכר ותגמולים, בעיקר בחברות הי-טק. מעבר לאמור, מיכל מתמחה בייצוג מעסיקים בליטיגציה מול עובדים, כולל היבטים של התמודדות עם מעילות וגנבות בתוך התאגיד.
למיכל התמחות בליטיגציה מסחרית-עסקית על כל היבטיה, בתביעות מול קבלנים בפרויקטים של בינוי ותשתיות ובתביעות לשון הרע. כמו כן, למיכל התמחות בייצוג נתבעים בתביעות ייצוגיות, בעיקר בתחום התיירות.

המקצועיות של מיכל, יחסה האישי לכל לקוח וההיכרות המעמיקה שלה עם עסקי הלקוח, הם הבסיס למערכות היחסים ארוכות השנים בין מיכל ללקוחות המשרד.